Zrób coś dla siebie!

Odpocznij z nami

Nasza firma działa od 1993 roku z siedzibą we Wrocławiu.


Posiadamy Koncesję Organizatora Turystyki Nr 0887 wydaną poprzednio przez UKFiT, a obecnie Zaświadczenie o wpisie do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych województwa dolnośląskiego nr 44/0887/2004. Bezpieczeństwo naszych klientów gwarantuje firma ubezpieczeniowa SIGNAL IDUNA. Kadra zatrudniana na obozy i kolonie dla dzieci jest kwalifikowana przez Kuratorium Oświaty.

 

Chcemy Państwu zaproponować wypoczynek i zwiedzanie dostosowane do Państwa marzeń i potrzeb. Z równą przyjemności wyślemy Państwa do pięknej Chorwacji, spalonego słońcem Egiptu, czy owianego przyjemną bryzą wybrzeża Bałtyku. Zapraszamy do korzystania z ofert lotniczych z wylotem z Wrocławia. Proponujemy wycieczki zagraniczne w różne zakątki świata, szczególnie dla osób preferujących aktywny wypoczynek: Brazylia, Chiny, Dominikana, Indie, Kuba, Meksyk, Peru, USA.

 

W naszej ofercie są wycieczki, obozy, kolonie, zielone szkoły w kraju i za granicą, wczasy zagraniczne z dojazdem własnym, autokarem lub samolotem. Naszą specjalizacją są wyjazdy do krajów bałkańskich : Chorwacja, Czarnogóra, Albania. W zimowej ofercie proponujemy wyjazdy na narty . Organizujemy ponadto szkolenia, wyjazdy dydaktyczne, integracyjne dla firm, wycieczki objazdowe w kraju i poza jego granicami. Polecamy też wyjazdy na imprezy sportowe.

 

Sprzedajemy:

  • bilety lotnicze
  • legitymacje ISIC dla uczniów i studentów (uprawniające młodzież do zniżek)
  • ubezpieczenia turystyczne

 

Oferta na stronie internetowej jest tylko częścią naszych propozycji. Pełną informację otrzymacie Państwo kontaktując się z nami.

 

Serdecznie zapraszamy

 

Z poważaniem: Barbara Zabieglik, Andrzej Goch, Magdalena Grabiec, Sylwia Piechowicz