Zrób coś dla siebie!

Odpocznij z nami

Nasza firma działa od 1993 roku z siedzibą we Wrocławiu, a od 2011 roku jesteśmy  dodatkowo Licencją OST "Gromada". 

 

Posiadamy Koncesję Organizatora Turystyki Nr 0887 wydaną przez UKFiT, a bezpieczeństwo naszych klientów gwarantuje firma ubezpieczeniowa SIGNAL IDUNA. Kadra zatrudniana na obozy i kolonie dla dzieci jest kwalifikowana przez Kuratorium Oświaty.

 

Chcemy Państwu zaproponować wypoczynek i zwiedzanie dostosowane do Państwa marzeń i potrzeb. Z równą przyjemności wyślemy Państwa do pięknej i wilgotnej Brazylii, spalonego słońcem Egiptu, czy owianego przyjemną bryzą wybrzeża Bałtyku. Zapraszamy do korzystania z ofert lotniczych z wylotem z Wrocławia. Proponujemy wycieczki zagraniczne w różne zakątki świata, szczególnie dla osób preferujących aktywny wypoczynek: Brazylia, Chiny, Dominikana, Indie, Kuba, Meksyk, Peru, USA.

 

W naszej ofercie są wczasy, obozy, kolonie, zielone szkoły w kraju i za granicą, wycieczki zagraniczne z dojazdem własnym, autokarem lub samolotem. Naszą specjalizacją są wyjazdy do krajów bałkańskich : Chorwacja, Czarnogóra, Albania. W zimowej ofercie proponujemy wyjazdy na narty . Organizujemy ponadto szkolenia, wyjazdy dydaktyczne, integracyjne dla firm, wycieczki objazdowe w kraju i poza jego granicami. Zapraszamy do udziału w międzynarodowych targach specjalistycznych .Polecamy też wyjazdy na imprezy sportowe.

 

Sprzedajemy:

  • bilety lotnicze (własna kasa lotnicza)
  • bilety na międzynarodowe przewozy autokarowe
  • legitymacje ISIC dla uczniów i studentów (uprawniające młodzież do zniżek)
  • ubezpieczenia turystyczne

 

Załatwiamy pełną obsługę wyjazdów turystycznych i służbowych do Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Łotwy, Estonii, Kazachstanu, Mołdawii, Gruzji, Armenii, Azerbejdżanu, Tadżykistanu, Turkmenistanu, Uzbekistanu (rezerwacja hoteli, bilety lotnicze, bilety na kolej transsyberyjską, pośrednictwo wizowe).

 

Oferta na stronie internetowej jest tylko częścią naszych propozycji. Pełną informację otrzymacie Państwo kontaktując się z nami.

 

Serdecznie zapraszamy

 

Z poważaniem: Barbara Zabieglik, Andrzej Goch, Magdalena Grabiec, Halina Borusińska