Zrób coś dla siebie!

Odpocznij z nami

Nasza firma działa od 1993 roku z siedzibą we Wrocławiu.


Posiadamy Koncesję Organizatora Turystyki Nr 0887 wydaną poprzednio przez UKFiT, a obecnie Zaświadczenie o wpisie do rejestru organizatorów i pośredników turystycznych województwa dolnośląskiego nr 44/0887/2004. Bezpieczeństwo naszych klientów gwarantuje firma ubezpieczeniowa SIGNAL IDUNA. Kadra zatrudniana na obozy i kolonie dla dzieci jest kwalifikowana przez Kuratorium Oświaty.

 

Chcemy Państwu zaproponować wypoczynek i zwiedzanie dostosowane do Państwa marzeń i potrzeb. Z równą przyjemności wyślemy Państwa do pięknej Chorwacji, spalonego słońcem Egiptu, czy owianego przyjemną bryzą wybrzeża Bałtyku. Zapraszamy do korzystania z ofert lotniczych z wylotem z Wrocławia. Proponujemy wycieczki zagraniczne w różne zakątki świata, szczególnie dla osób preferujących aktywny wypoczynek: Brazylia, Chiny, Dominikana, Indie, Kuba, Meksyk, Peru, USA.

 

W naszej ofercie są wycieczki, obozy, kolonie, zielone szkoły w kraju i za granicą, wczasy zagraniczne z dojazdem własnym, autokarem lub samolotem. Naszą specjalizacją są wyjazdy do krajów bałkańskich : Chorwacja, Czarnogóra, Albania. W zimowej ofercie proponujemy wyjazdy na narty . Organizujemy ponadto szkolenia, wyjazdy dydaktyczne, integracyjne dla firm, wycieczki objazdowe w kraju i poza jego granicami. Polecamy też wyjazdy na imprezy sportowe.

 

Sprzedajemy:

  • bilety lotnicze
  • legitymacje ISIC dla uczniów i studentów (uprawniające młodzież do zniżek)
  • ubezpieczenia turystyczne

 

Załatwiamy pełną obsługę wyjazdów turystycznych i służbowych do Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Łotwy, Estonii, Kazachstanu, Mołdawii, Gruzji, Armenii, Azerbejdżanu, Tadżykistanu, Turkmenistanu, Uzbekistanu (rezerwacja hoteli, bilety lotnicze, bilety na kolej transsyberyjską, pośrednictwo wizowe).

 

Oferta na stronie internetowej jest tylko częścią naszych propozycji. Pełną informację otrzymacie Państwo kontaktując się z nami.

 

Serdecznie zapraszamy

 

Z poważaniem: Barbara Zabieglik, Andrzej Goch, Magdalena Grabiec