TERMIN: do ustalenia dla grup

 

CENA: 1450 zł /os

           + bilet lotniczy od 390 zł

Chorwacja - Riwiera Zadarska

CHORWACJA

RIWIERA ZADARSKA

 

RIWIERA ZADARSKA - środkowy Adriatyk - od Zadaru po Szybenik. Region bogaty w zabytki oraz wspaniałe miejsca wypoczynkowe. Osada Drage koło Pakostane charakteryzuje się fantastycznymi widokami, pięknymi żwirowymi i kamienistymi plażami. Wiele z nich ma łagodne zejście do przejrzystego, czystego morza, które w wielu miejscach ma piaszczyste dno. Wieczorami można skosztować miejscowych specjałów ze świeżych ryb, owoców morza i innych chorwackich przysmaków, popijając winem lub rakiją. Dodatkową atrakcją jest odległe o zaledwie jeden kilometr, największe w Chorwacji, słodkowodne Jezioro Vransko – w którym można skorzystać z kąpieli, a wędkarze mają szanse na złowienie taaaakiej ryby.

 

ZAKWATEROWANIE: Pensjonat Sandra w Drage - 28 pokoi 2,3,4 osobowych. Pokoje z łazienkami. W łazienkach ręczniki. Część pokoi z balkonami lub tarasami. Pokoje skromnie wyposażone: mały stolik i krzesełko. W obiekcie stołówka, sala TV, duży hall przed pensjonatem - możliwość organizacji imprez biesiadnych do godz. 23:00. Do morza ok. 500 m.

 

WYŻYWIENIE: Posiłki w formie bufetu: śniadania, obiadokolacje, desery. Przez 24 godziny dostępność do lodówki i do czajników elektrycznych. Kawa, herbata, woda z dystrybutora bez ograniczeń.

 

PROGRAM RAMOWY:

DZIEŃ 1: Zbiórka w Poznaniu na lotnisku o godz. 16:50, odprawa, wylot o godz. 18:50 do Zadaru. Przylot o godz. 20:30. Transfer do pensjonatu (czas transferu 50 minut). Powitalna lampka miejscowego trunku, zakwaterowanie, nocleg.

 

DZIEŃ 2-7: Pobyt wypoczynkowy: plażowanie, spacery po okolicy. Ze względu na dobrą lokalizację można zwiedzić: 

Zadar - miasto zwane „Chorwackim Rzymem”: Stare miasto, morskie grające organy, katedra św. Anastazji, regionalne targowisko, targ 5 studni. 

Szybenik - miasto piratów + Wodospady Krka  — godz. 9:30-17:00  

Plitwickie Jeziora  - godz. 9:30-17:00      

Wycieczki realizowane przez miejscowe biuro podróży z przewodnikiem z językiem polskim przy odpowiedniej ilości chętnych.

 

DZIEŃ 8: Śniadanie - pożegnanie z morzem. Wykwaterowanie do godz. 10:00, czas do dyspozycji własnej (możliwość złożenia bagaży k/ recepcji oraz skorzystanie z łazienki). Kolacja, wyjazd o godz. 18:00 na lotnisko, odprawa i wylot o godz.20:55 do Poznania.  Przylot o godz. 22:35

 

 

ŚWIADCZENIA: 

  • 7 noclegów w pensjonacie w pok. 2-3 osobowych 
  • wyżywienie: 2 razy dziennie w formie bufetu 
  • transfer : lotnisko - Pensjonat - lotnisko    
  • opieka rezydenta na miejscu 
  • ubezpieczenie Signal Iduna: NNW, KL 
  • cena zawiera TFG.  

 

UWAGI: 

  1. Cena nie zawiera kosztów wycieczek fakultatywnych. Opłata na miejscu
  2. Każdy pasażer może wnieść na pokład samolotu 1 małą torebkę/plecak o wymiarach 35x20x20 cm.oraz bagaż dodatkowy walizka do 10 kg wymiary 55x40x20 cm. 
  3. Na miejscu będzie pobierana przez pensjonat  taksa klimatyczna w wysokości 11 Euro za 8 dni.