Hiszpania - Costa del Sol - Malaga

HISZPANIA

COSTA del SOL - MALAGA

samolot z Wrocławia  Hotel**** z HB

 

Hiszpańskie Wybrzeże - Costa del Sol kusi zjawiskowymi, szerokimi plażami o złocistym piasku, ciepłym morzem i mnóstwem hoteli. Wypoczniesz w jednym z nich, korzystając z opcji HB z winem i napojami, w gorącym jak słońce hiszpańskim klimacie, w atmosferze nieustającej fiesty. Wolisz zwiedzać? Świetnie! Wycieczki: Malaga, Sevilla, Ronda, Granada z Alhambrą lub Gibraltar –  wszystko w zasięgu. 

 

HOTEL  4*

Komfortowy hotel z 290 pokojami, zlokalizowany w kurorcie wczasowym (30 min od lotniska), 500 m od plaży miejskiej. W pobliżu hotelu przystanki komunikacji miejskiej: autobus lub kolejka. Hotel posiada: SPA (odpłatnie masaże i zabiegi na ciało), odkryty basen, wypożyczalnię rowerów, bezpłatny dostęp do Internetu, całodobową recepcję. W pokojach: TV satelitarna, łazienka (wanna z prysznicem, suszarka do włosów, ręczniki), balkon, lodówka.

 

PROGRAM RAMOWY:

DZIEŃ 1:  Zbiórka na lotnisku godz. 15:10, rozdanie kart pokładowych, odprawa, wylot do Malagi o godz.17:10. Przylot o godz. 20:45. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie.

 

DZIEŃ 2-7:  Pobyt na Costa del Sol –  wypoczynek, plażowanie, spacery po okolicy, korzystanie  z atrakcji hotelu oraz wycieczek fakultatywnych

Proponujemy:

DZIEŃ 2: spotkanie z Rezydentem w hotelu  godz 10-11:00,omówienie spraw bieżących 

DZIEŃ 3: Wycieczka na Gibraltar (9:00-19:00, przewodnik miejscowy): jaskinia + ogród małp + miejsce śmierci Władysława Sikorskiego, podczas powrotu Puerto Banus.

DZIEŃ 4: Wycieczka Granada i Alhambra (9:40 – 19:40, przewodnik miejscowy) najpiękniejszy pałac królestwa arabskiego w Hiszpanii i  przepiękne Ogrody Generalife. 

DZIEŃ 5: Zwiedzanie Malagi (10:00-15:00, przewodnik miejscowy)

DZIEŃ 6: Opalanie, relaks nad morzem. Możliwy ponowny przejazd do Malagi albo Banalmadaena - stare centrum, motylarnia, wjazd kolejką na górę, port jachtowy.

DZIEŃ 7: Ronda - zwiedzanie z przewodnikiem przepięknej miejscowości w górach. 

 

DZIEŃ 8: Śniadanie, zwolnienie pokoi (bagaże pozostawione w przechowalni), obiad o godz.13:00. O godz. 14:00 wyjazd do Colomares, Estupa i Mijas  - oprowadzanie z przewodnikiem miejscowym. Przejazd na lotnisko, godz. 19:00 odprawa. Wylot z Malagi o godz. 21:25. Przylot do Wrocławia o godz. 0:40 

 

TERMIN : do uzgodnienia (od wtorku do wtorku)

     CENA: kalkulowana na bieżąco – około 3000 zł/osobę

 

ŚWIADCZENIA: 

  • 7 noclegów w hotelu**** 
  • wyżywienie: 2 razy dziennie. Wszystkie posiłki na bazie bufetu. Do kolacji wino, woda stołowa
  • transfer : lotnisko Malaga – hotel - lotnisko Malaga 
  • opieka przedstawiciela biura na miejscu oraz przewodników miejscowych w trakcie realizacji wycieczek fakultatywnych  
  • ubezpieczenie NNW i KL  
  • rezerwacja biletu lotniczego na wybrany termin
  • TFG i TFP 

 

UWAGI :

  1. Cena nie zawiera kosztów wycieczek fakultatywnych 
  2. Każdy pasażer może wnieść na pokład samolotu 1 małą bagaż o maksymalnych wymiarach 35x20x20 cm (plecak lub torebka) i bagaż podręczny o wadze do 10 kg o wymiarach 55x40x20 cm 
  3. Koszt biletu lotniczego od 850 zł (uzależniony od daty zakupu) wg taryfy linii lotniczej RYANAIR