TERMINY: do ustalenia dla grup

CENA: 1490 zł /os w pok. 2 os. 

          + koszt biletu od 350 zł /os

Czarnogóra - Dobra Voda

CZARNOGÓRA

Dobra Voda

 

Gwarancja słonecznej pogody, wspaniałe widoki, ciepłe morze. Możliwość zobaczenia wspaniałych miejsc jak Kotor, Budva, Stary Bar, Stary Ulcinj. Dla chętnych możliwość wypadu na 1 dzień do Albanii. Dobra  Voda - miejscowość w gminie Bar. Spokojna i tradycyjna osada, w której oferujemy Państwu wypoczynek w pensjonatach***. Dookoła rośnie bujna śródziemnomorska roślinność, a morze zachwyca swym kolorem i czystością. Urokliwe i ciche miejsce. Plaże kamieniste lub wybetonowane z dogodnym wejściem do morza (po schodkach lub kamykach). Plaża miejska bezpłatna lub płatna z parasolami i leżakami (2 leżaki + parasol od 7 Euro/dzień). Dobra baza wypadowa do kurortów: Bar, Ulcinij, Sutomore, Budva, Cetinje

 

ZAKWATEROWANIE:

Pensjonat*** odległy od plaży 200-400 m. Pokoje klimatyzowane , z balkonami lub tarasami, lodówka, TV, łazienka z natryskiem, ręczniki, Wi-Fi na poziomie recepcji. 

 

WYŻYWIENIE:

Dwa razy dziennie. Śniadania -bufet. Obiadokolacja- wybór z dwóch dań + bufet warzywny. Woda stołowa.

Wyżywienie w hotelu odległym 150 m od pensjonatu. Pierwszy posiłek obiadokolacja, ostatni śniadanie.

 

PROGRAM RAMOWY:

DZIEŃ 1: Zbiórka 2 godziny przed wylotem na lotnisku. Wylot z Wrocławia o godz.11:40 – Przylot do Podgoricy o godz. 13:25.Transfer na wybrzeże do Dobrej Vody ok. 55 km, zakwaterowanie od godz. 15:00, obiadokolacja o godz. 18:30-20:00 


DZIEŃ 2-7: Wypoczynek, plażowanie, wycieczki dla chętnych organizowane przez miejscowe biuro podróży (przy odpowiedniej ilości osób).

*Ulcinij - plażowanie na najdłuższej plaży na Bałkanach tzw. Veliki Plaż. Długości 14 km. Stare Miasto w Ulcini – dawna twierdza obronna (godziny wycieczki do ustalenia)

*Stary Bar - miasto z X wieku, jest kandydatem do wpisania na listę Unesco. W 1979 r. przeszło trzęsienie ziemi, które trwało tylko 10 sekund, ale zniszczyło wiele starożytnych budynków. Rośnie tu i owocuje ” Stara Maslina ” drzewo oliwne mające ok. 2800 lat i jest uznawane jako jedno z najstarszych na świecie. Oliwa Piknik - spotkanie i degustacja miejscowych specjałów tj. fritulice, sery, oliwa – zapoznanie się z tradycjami i historią Czarnogóry. (10:00-17:00)

* Albania - miasto Szkodra, Twierdza Rozafy. Dla chętnych rejs po Jeziorze Szkoderskim (8:30-17:00)

DZIEŃ 8: Śniadanie, opuszczenie pokoi do godziny 10:00. Transfer do Podgoricy. Od godz. 12:00 odprawa, wylot o godz. 13:50. Przylot do Wrocławia o godz. 15:35.

 

 

ŚWIADCZENIA:  

 • 7 noclegów pensjonat***
 • wyżywienie 2 razy dziennie   
 • ubezpieczenie Signal Iduna: KL (koszty leczenia), NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków)
 • transfer: lotnisko - pensjonat - lotnisko 
 • opieka rezydenta na miejscu 
 • cena zawiera TFG

 

UWAGI:   

 1. Należy posiadać ważny dowód lub paszport
 2. Koszt biletu lotniczego oraz informacje o bagażu podręcznym na stronie ryanair.pl
 3. Pomagamy w realizacji zakupu biletów dla chętnych
 4. Waluta w Czarnogórze Euro. Ceny podobne jak w Polsce np. miejscowy przysmak południowy tzw. burek (naleśnik z mięsem lub szpinakiem lub serem) od 1 Euro, arbuz 1 kg = 0,30 Euro, alkohole rakija 1 litr od 6,50 Euro, wina miejscowe 1 litr od 1,80 Euro
 5. Na miejscu przed zakwaterowaniem będzie pobierana taksa klimatyczna w wysokości 11 Euro/os za pobyt 
 6. Dopłata do pokoju 1 os  za turnus 450 zł .
 7. Transfer tylko 1 osoby lotnisko -pensjonat - lotnisko dopłata 40 Euro
 8. Zniżka dla trzeciej osoby dorosłej  w pokoju  -150 zł   
 9. Dzieci do 12 lat z 2 os dorosłymi - zniżka 350 zł 
 10. Sugerujemy posiadanie karimaty lub leżaka na plażę