GÓRY SOWIE - LASOCIN - Sylwester 5 dni

 

LASOCIN – osada turystyczna k/ Pieszyc zlokalizowana w centralnej części Gór Sowich. Wiedzie od niego najkrótszy szlak na Wielką Sowę - najwyższy szczyt Gór Sowich (1015 m n.p.m.). Pasmo to należy do najstarszych, obok Gór Świętokrzyskich, masywów górskich w Polsce. Rozciąga się od doliny rzeki Bystrzycy, z zamkiem Grodno i Jeziorem Bystrzyckim w pn-zach. części, po przełęcz Srebrną. Całe pasmo ma ok. 25 km długości. W okolicy znajdziemy urokliwe miasteczka, takie jak Bielawa, Dzierżoniów, czy wreszcie same Pieszyce. Jezioro Bystrzyckie znajduje się ok. 20 km stąd.

Pensjonat "Magda" składa się z 2 budynków zlokalizowanych obok siebie. Planując nawet krótki urlop w Górach Sowich, nie warto przepłacać za kosztowne hotele. Oferujemy noclegi w apartamentach lub 2,3-osobowych pokojach z łazienkami, a także różnorodne posiłki, które zadowolą niejedno podniebienie. Każdy z Gości może cieszyć się stałym dostępem do internetu, telewizją będącą na wyposażeniu wszystkich pokojów. Do dyspozycji gości w budynku A – recepcja, 2 sale restauracyjne, sala zabaw dla dzieci, sala bilardowa, grota rota solna i sauna parowa (odpłatnie 30 zł/os przy min. 4 os chętnych). Budynek B położony ok. 30 m po drugiej stronie ulicy, posiada 30 pokoi 2-3 os. Wszystkie pokoje z TV i łazienkami. Przy obiekcie jest monitorowany parking. Do przystanku komunikacji miejskiej lub PKS ok. 400 m.

 

Termin:  29.12.2023 – 02.01.2024     

   Cena:  1090 zł/os

 

ŚWIADCZENIA: 

 • 4 noclegi w pokojach 2-3 os z łazienkami w budynku A 
 • 4 śniadania bufet, 3 obiadokolacje,  Bal Sylwestrowy
 • Impreza sylwestrowa przy z DJ MAGIK od 20:00 do 4:00 
  * Menu Sylwestrowe: Zupa prawdziwkowa, polędwiczki wieprzowe z kluseczkami i surówką. Śledzik, kolorowe zawijane tortille, półmisek serów, półmisek mięs pieczonych i pasztetów z żurawiną, jaja faszerowane z pieczarkami, szynka z pieczarkami i cebulką na ciepło, barszcz z pasztecikami, pieczywo, wybór ciast, deserów i owoców.
  * Napoje zimne i gorące bez limitów !
  * Wódka Sobieski 0,5 l na parę, lampka szampana Proseco na powitanie Nowego Roku.
 • Pokaz fajerwerków po północy 

 

UWAGI:

 1. W dniu 30.12.2023 możliwa wycieczka autokarowa do Pecu p/Snieżką (przy min. 30 osobach chętnych). Koszt 80 zł/os płatne na miejscu.
 2. Wyjazd o godz. 9:00, przejazd do Pecu p/Snieżką, możliwość wjazdu kolejką kabinową na Śnieżkę (bilet 380 CZK). Na powrocie możliwość zrobienia zakupów w Trutnovie i postój na posiłek (sugerujemy posiadanie min 1000 CZK). Powrót do Lasocina ok. godz. 18:00 
 3. Zniżki dla trzeciej osoby w pokojach 3 osobowych:
  dzieci do lat 3 gratis
  dzieci 3-6 lat –500 zł   
  dzieci 6-12 lat -300 zł